Nabízíme profesionalitu,
individuální přístup a spolehlivost
eva-foto
„Být připraven je nejdůležitější předpoklad úspěchu“
Eva Čerešňáková, manažerka společnosti PR&EVENTS

eM Client 3.5 dokáže jako jediný synchronizovat s Gmail nejen kalendáře a kontakty, ale i úkoly a Gtalk

PDF Print Email
DATE_FORMAT_LC2

Nová verze emailového klienta eM Client 3.5 přináší svým uživatelům přes 500 změn a vylepšení, které jim jednoznačně usnadní komunikaci. Nová kompletní synchronizace s Gmail umožňuje nejen synchronizaci kalendáře a kontaktů, ale také úkolů a Gtalk. Další inovací je integrace Facebook chatu a import kontaktů, plná podpora a integrace Skype a také import z MS Outlook, Outlook Express a Thunderbird.

 

Nový eM Client 3.5 nabízí integrovaný Anti-Spam, výrazné zrychlení běhu aplikací a celý tým eM Client již nyní pracuje na nové verzi pro Windows 8. Pro konzervativní uživatele bude k dispozici standardní rozdělení rozhraní jako má Outlook, ale zároveň vyvíjíme univerzální Metro interface pro Windows 8 s možností ovládat vše bez klávesnice," prozradil k budoucímu vývoji a směřování produktu Jaroslav Javornický, ředitel společnosti eM Client s.r.o.

.

Společnost eM Client otevřela v letošním roce své kanceláře v Silicon Valley a i za oceánem si získává mnoho příznivců. Nedávná implementace produktu eM Client proběhla například pro Pixar Animation Studio (tvůrci Toy Story).  V České republice si eM Client získal přízeň menších i větších firem a mezi nové uživatele eM Clienta patří například Fakultní Nemocnice Královské Vinohrady nebo Slavia Pojišťovna.

.
Novinky verze 3.5

  • nová kompletní synchronizace s Gmail
  • plná podpora Skype a jeho integrace
  • nová integrace Facebook chat a import kontaktů
  • nový import z MS Outlook, Outlook Express a Thunderbird
  • integrovaný Anti-Spam
  • výrazné zrychlení běhu aplikací
  • přes 500 oprav a vylepšení