Nabízíme profesionalitu,
individuální přístup a spolehlivost
eva-foto
„Být připraven je nejdůležitější předpoklad úspěchu“
Eva Čerešňáková, manažerka společnosti PR&EVENTS

Public relationsKomentář Evy Čerešňákové manažerky společnosti PRevents

evaLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque hendrerit velit at felis laoreet tincidunt. http://1canadianantibiotics.com/buy-doxycyclyne-online/ .Nulla aliquam tincidunt tellus, nec placerat sem pharetra nec. Suspendisse et metus a urna tristique bibendum quis lacinia nunc. Maecenas eleifend nisl ut tellus varius tincidunt. In nec sapien blandit arcu dictum ullamcorper nec quis nisl.

Suspendisse potenti. Nam vel sem ac ante venenatis tincidunt eu non erat. Integer odio sem, consectetur id bibendum vel, pulvinar ut ante. In ut est orci, vel tincidunt felis.

 
Public Relations PDF Print Email

Pojem PUBLIC RELATIONS (PR) zastřešuje techniky a nástroje, kterými firmy, společnosti i jedinci budují a udržují svoje vztahy s veřejností. PR je dlouhodobá, plánovaná a strategická činnost, jejímž základem je komunikace – ať už směrem k veřejnosti, nebo zpětná vazba od veřejnosti. To je současně základní rozdíl od reklamy.


Klientům z nejrůznějších oborů nabízíme PR služby založené na zkušenostech, osobních kontaktech v jednotlivých médiích a kreativitě. Pomáháme firmám zvyšovat povědomí o jejich značce, produktech a službách na českém trhu, a to formou dlouhodobé strategické spolupráce i realizací jednorázových PR akcí.

Máte-li zájem dozvědět se o nás více a při osobním setkání se zeptat na to, v čem bychom Vám mohli pomoci a co bychom pro Vás mohli udělat, kontaktujte nás. (proklik na kontakt)

Nabízíme komplexní PR nebo konkrétní služby dle potřeb klientů:

 

Tvorba mediální strategie

Komunikace s médii
Komunikace s obchodními partnery
Interní komunikace firmy
Krizová komunikace
Sociální sítě
Plánování a realizace PR akcí

Monitoring a analýza mediálních výstupů

 

eva

 

 
O nás PDF Print Email
PR&EVENTS je společnost zaměřená služby v oblasti marketingu, public relations, mediálního poradenství, produkce akcí i zajišťování moderátorů, modelek, hostesek i známých tváří na nejrůznější typy akcí. Díky naší databázi i mnohaletým zkušenostem v oboru můžeme všem našim klientům nabízet profesionální a individuální přístup, stejně jako spolehlivost a flexibilitu
Společnost PR&EVENTS byla založena Evou Čerešňákovou, která se v oblasti médií a marketingu pohybuje od roku 2007. Eva nasbírala zkušenosti jako Česká vicemiss 2007, ale současně jako PR manažerka různých klientů z oblasti životního stylu, sportu, technologií, charitativních činností i jednorázových akcí.

Tým PR&EVENTS pracuje s plným nasazením a určitě může poradit a pomoct i Vám.