Nabízíme profesionalitu,
individuální přístup a spolehlivost
eva-foto
„Být připraven je nejdůležitější předpoklad úspěchu“
Eva Čerešňáková, manažerka společnosti PR&EVENTS

Press info

Herečka Markéta Hrubešová předvedla své kulinářské umění přímo na ulici

PDF Print Email
DATE_FORMAT_LC2

Markéta Hrubešová si se svojí dcerkou v předškolním věku užívá prázdnin, ale současně v létě ani na chvíli nezahálí. Čeká ji dovolená v tuzemsku i v zahraničí, bude fotit novou kolekci návrhářky Šárky Šiškové, stala se tváří jedné dermokosmetiky a k tomu na několika místech České republiky předvedla své kuchařské umění přímo pod širým nebem.

Read more...
 

Muz roku Jan Hajek nepolevuje v pracovnim nasazeni a planuje budoucnost se svoji partnerkou

PDF Print Email
DATE_FORMAT_LC2
Jan Hájek uspěl v soutěži Muž roku, ale i když je o atraktivního modela zájem, daleko intenzivněji než modelingu se věnuje práci. Už od ukončení studia se zabývá projektovým, respektive dotačním managementem v oblasti evropských grantů a dotací. Jeho primární práce tak spočívá v hledání příležitostí pro spolufinancování projektů z různých oblastí prostřednictvím grantů. Honza přesunul své pracovní aktivity do Bratislavy také kvůli své slovenské přítelkyni Dominice.
Read more...
 

Pracovní prostředí může být moderní a elegantní, inspirujte se

PDF Print Email
DATE_FORMAT_LC2

Práce může být někdy i příjemná, ale obecně se jedná o rutinu všedních dnů, které se téměř nikdo z nás nevyhne. Ráno do práce, den strávit s kolegy, klienty, nadřízenými a podřízenými v kancelářském prostředí a teprve večer na nás čeká rodina, děti, přátele nebo jiná zábava. Kancelářskému prostředí a práci se jen tak nevyhneme, ale je na každém z nás, jak si své pracovní prostředí dokážeme zvelebit, zpříjemnit, zútulnit a zařídit. Přitom se vůbec nemusí jednat o žádné drahé investice, ale jen o elegantní a praktické doplňky pro běžné pracovní činnosti. Moderní kancelářské vybavení švédské značky ORDNING&REDA nabízí eleganci skloubenou s jednoduchostí, moderními prvky i atraktivitou a časté využívání Vás přesvědčí, že i v pracovním prostředí může být příjemné spojené s užitečným. Uvedené produkty a mnoho dalšího najdete v prodejně ORDNING&REDA v OC Chodov nebo na www.ordning-reda.cz.

 

Read more...
 

Produkty ORDNING&REDA mohou být atraktivním dárkem i luxusním doplňkem

PDF Print Email
DATE_FORMAT_LC2
V září letošního roku byl v České republice otevřený první obchod exkluzivní švédské značky ORDNING&REDA, která se specializuje na vysoce kvalitní a módní doplňky i papírenské produkty. Sortiment, jenž na první pohled zaujme nápaditostí, barevností a kvalitou, zahrnuje diáře, bloky, přáníčka, fotoalba, rámečky, tužky i pera, nejrůznější tašky, peněženky, obaly na mobily, penály, pouzdra na iPody a iPady, notebooky, vybavení kanceláře a další doplňky.
Read more...
 

eM Client 3.5 dokáže jako jediný synchronizovat s Gmail nejen kalendáře a kontakty, ale i úkoly a Gtalk

PDF Print Email
DATE_FORMAT_LC2

Nová verze emailového klienta eM Client 3.5 přináší svým uživatelům přes 500 změn a vylepšení, které jim jednoznačně usnadní komunikaci. Nová kompletní synchronizace s Gmail umožňuje nejen synchronizaci kalendáře a kontaktů, ale také úkolů a Gtalk. Další inovací je integrace Facebook chatu a import kontaktů, plná podpora a integrace Skype a také import z MS Outlook, Outlook Express a Thunderbird.

 

Read more...
 
«StartPrev12NextEnd»